12.06.2024 та 13.06.2024 року на кафедрі АЕМ АКФ відбувся захист кваліфікаційних робіт ОС Бакалавр спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Енергетичний менеджмент».

Результати захисту:

12.06.2024

1.ГЕРУК Максим В’ячеславович 85/добре/В

2.ГОЛІЧЕНКО Євгеній Андрійович  88/добре/В

3.ГУСОЛ Вадим Олександрович  82/добре/В

4.ДІКІЙ Андрій Миколайович 78/добре/С

5.КОРЕЦЬКИЙ Святослав В’ячеславович  92/відмінно /А (робота направлена на конкурс-огляд кращих кваліфікаційних робіт);

6.КУЛІК Микола Миколайович  91/відмінно /А

7.ЛУТЧЕНКО Ілля Ігорович  82/добре/В

8.МАТВІЙЧУК Вадим Олександрович  91/відмінно /А (робота направлена на конкурс-огляд кращих кваліфікаційних робіт);

1.ОРЕХОВСЬКИЙ Віктор Ігорович 78/добре/С

2.ПРОКОПЕЦЬ Олександр Євгенович 95/відмінно /А (робота направлена на конкурс-огляд кращих кваліфікаційних робіт)

3.РИБАЧУК Роман Миколайович  74/задов/D

4.РУДЗЕЙ Сергій Юрійович    82/добре/В

5.ТИХОНЕЦЬ Вадим Володимирович  72/задов/D

6.СИЧ Владислав Олександрович 73/задов/D

7.ТЕРЕЩЕНКО Владислав Сергійович 73/задов/D

1

IMG 5342  IMG 5344

IMG 5346  IMG 5347

Колектив кафедри щиро вітає Бакалаврів!

До зустрічі у Магістратурі

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі секції "Автоматизація та енергоефективність в авіаційній галузі" ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”, яка відбудеться 2-5 квітня 2024 року.

polit2024

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Прийняття тез доповідей  по 23 березня 2024р. Зареєструватися та надати тези доповіді ви можете через Google форму за  посиланням.

Для подання тез необхідно ознайомитись з вимогами щодо оформлення та надіслати матеріали відповідно до вимог НТБ НАУ.

Контакти: 03058,Україна, м. Київ,

просп. Космонавта Комарова, 1,

кафедра автоматизації та енергоменеджменту АКІ НАУ, корпус 5, ауд. 105

Тел. +38 (098) 31111-52

7

3 квітня 2024 року працювала секція «Автоматизація та енергоефективність на авіаційному транспорті » в рамках XXIV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених  «Політ. Сучасні проблеми науки» на базі кафедри автоматизації та енергоменеджменту Аерокосмічного факультету.Пріоритетні напрями роботи секції:

- автоматизовані системи управління технологічними процесами;

- енергоефективні технології на транспорті;

- енергетична безпека на транспорті.

Програма

Серед учасників секції були молоді вчені,  українські та іноземні студенти 3-5 курсів, які проходять курс навчання за спеціальностями  141 "Енергетичний менеджмент" та 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» на базі Національного авіаційного університету. Про актуальні питання автоматизації систем управління на авіаційному транспорті, аналіз стану, перспективи застосування енергозберігаючих технологій на транспорті доповіли Дмитро Жила, Ірина Миргородська, Сімбана Маттіас Роландо Енкалада, Веньцін Фу, Кехань Чжао, Святослав Корецький.

Під час роботи секції навчально-педагогічним складом кафедри автоматизації та енергоменеджменту, колегами, партнерами  та випускниками було опрацьовано важливі науково-теоретичні та практичні проблеми дослідження,  обговорено і ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу, що стане тематикою наукових досліджень здобувачів вищої освіти та молодих учених.

1  2 3
 4  5  6

Від імені Оргкомітету  подяка всім учасникам та керівникам за змістовні та актуальні тематики доповідей.

Творчих наукових успіхів! До зустрічі наступного року!

візиту експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи
ОП «Енергетичний менеджмент» (ID у ЄДЕБО 8733)
спеціальності «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
за справою № 0271/АС-24
у Національному авіаційному університеті (м. Київ)
з 12 лютого по 14 лютого 2024 р.

Програма візиту