7

3 квітня 2024 року працювала секція «Автоматизація та енергоефективність на авіаційному транспорті » в рамках XXIV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених  «Політ. Сучасні проблеми науки» на базі кафедри автоматизації та енергоменеджменту Аерокосмічного факультету.Пріоритетні напрями роботи секції:

- автоматизовані системи управління технологічними процесами;

- енергоефективні технології на транспорті;

- енергетична безпека на транспорті.

Програма

Серед учасників секції були молоді вчені,  українські та іноземні студенти 3-5 курсів, які проходять курс навчання за спеціальностями  141 "Енергетичний менеджмент" та 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» на базі Національного авіаційного університету. Про актуальні питання автоматизації систем управління на авіаційному транспорті, аналіз стану, перспективи застосування енергозберігаючих технологій на транспорті доповіли Дмитро Жила, Ірина Миргородська, Сімбана Маттіас Роландо Енкалада, Веньцін Фу, Кехань Чжао, Святослав Корецький.

Під час роботи секції навчально-педагогічним складом кафедри автоматизації та енергоменеджменту, колегами, партнерами  та випускниками було опрацьовано важливі науково-теоретичні та практичні проблеми дослідження,  обговорено і ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу, що стане тематикою наукових досліджень здобувачів вищої освіти та молодих учених.

1  2 3
 4  5  6

Від імені Оргкомітету  подяка всім учасникам та керівникам за змістовні та актуальні тематики доповідей.

Творчих наукових успіхів! До зустрічі наступного року!

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі секції "Автоматизація та енергоефективність в авіаційній галузі" ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”, яка відбудеться 2-5 квітня 2024 року.

polit2024

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Прийняття тез доповідей  по 23 березня 2024р. Зареєструватися та надати тези доповіді ви можете через Google форму за  посиланням.

Для подання тез необхідно ознайомитись з вимогами щодо оформлення та надіслати матеріали відповідно до вимог НТБ НАУ.

Контакти: 03058,Україна, м. Київ,

просп. Космонавта Комарова, 1,

кафедра автоматизації та енергоменеджменту АКІ НАУ, корпус 5, ауд. 105

Тел. +38 (098) 31111-52

3 семестр

4 семестр

Рекомендовані дисципліни

Основи авіації та космонавтики /

Fundamentals of Aviation and Astronautics (ф)

Теорія інформації /

Theory of Information (ф)

Математичне моделювання на ЕОМ /

Mathematical Modeling on a Computer (ф)

Комп'ютерні системи та мережі /

Computer Systems and Nets (ф)

Прикладна механіка та основи конструювання /

Applied Mechanics and Fundamentals of Design (нф)

Альтернативні дисципліни

Основи автоматики та автоматизації на транспорті / Fundamentals of Automatics and Automation in Transport (ф)

Теорія алгоритмів / Theory of Algorithms (ф)

Чисельні методи / Numerical Methods (ф)

Промислові контролери та мережі /

Industrial Controllers and Nets (ф)

Основи машинознавства /

Fundamentals of Mechanical Engineering (нф)

ф – фахові дисципліни, викладаються випусковою кафедрою

нф – не фахові дисципліни, викладаються іншими кафедрами університету

візиту експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи
ОП «Енергетичний менеджмент» (ID у ЄДЕБО 8733)
спеціальності «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
за справою № 0271/АС-24
у Національному авіаційному університеті (м. Київ)
з 12 лютого по 14 лютого 2024 р.

Програма візиту

На кафедрі АЕМ АКФ відбулися захисти ОС "Магістр":
- 26.12.2023 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів 141 спеціальності ОПП "Енергетичний менедмент";
- 27.12.2023 р. та 28.12. 2023 р. відбувся захист  кваліфікаційних робіт студентів 151 спеціальності ОПП "Автоматика та автоматизація на транспорті".
 5219897351282479585 121 IMG e0ce62ce36627856e08acfffbd0f620b V
IMG 20231227 121836
 5219920707314636747 121

2 Результати захисту 27 28 12 2023 151М
Вітаємо з успішним захистом усіх причетних!!! Дякуємо за професійну роботу Державним екзаменаційним комісіям, що плідно працювали в режимі "офлайн"!!! Успіхів та професійних звершень Магістрам!!!