10 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам кафедри автоматизації та енергоменеджменту.

26 випускників отримали дипломи ОС «Бакалавр» за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», у тому числі 3 з відзнакою; 3 дипломні проекти зайняли 1, 2 та 3 місце на конкурсі кращих дипломних робіт. 22 випускники вже слали фахові вступні іспити для вступу на освітній ступінь «Магістр» за освiтньо - професійною програмою «Автоматика та автоматизація на транспорті».

19 випускників отримали дипломи ОС «Бакалавр» за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 1 дипломний проект зайняв 2 місце на конкурсі кращих дипломних робіт. 16 випускників вже слали фахові вступні іспити для вступу на освітній ступінь «Магістр» за освiтньо - професійною програмою «Енергетичний менеджмент»

9

11

Колектив кафедри автоматизації та енергоменеджменту вітає випускників та бажає подальших успіхів!

Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома, що 12 червня 2019 року о 12:00 в ауд. 5.103 відбудеться засідання кафедри автоматизації та енергоменеджменту Аерокосмічного факультету НАУ щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Нагадуємо!

Явка штатних науково-педагогічних працівників кафедри обов’язкова!

3

Інститут неперервної освіти організував навчання фахівців служби електросвітлотехнічного забезпечення польотів аеропорту «Дніпропетровськ». Курс «Системи електропостачання аеродромів цивільної авіації»  проведено на замовлення ТОВ «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» на базі замовника.

Доцент кафедри автоматизації та енергоменеджменту Аерокосмічного факультету Микола Кравчук ознайомив слухачів з основними положеннями документів ІКАО, Сертифікаційними специфікаціями (CS) CS-ADR-DSN відносно систем електропостачання аеропортів.  Також учасники курсу дізнались про схеми електропостачання закордонних аеропортів та найновіші електричні апарати для електроустановок напругою 6-10 кВ і 0,4 кВ, концепцією енергозбереження в аеропортах цивільної авіації. Разом зі слухачами проаналізовано діюча схему електропостачання аеропорту з виїздом на трансформаторні підстанції аеродрому та напрацьовані технічні рекомендації, які спрямовані на її вдосконалення.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснювали фахівці Центру підвищення кваліфікації НН ІНО. Телефон для довідок: (044)-406-70-34, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

1

2

757c1d1b6f254367dae13a8cd7aa55fa