Національний авіаційний університет

Кафедра автоматизації та енергоменеджменту

Щорічно проводиться набір студентів на денне відділення (стаціонар) для навчання. Частина студентів, у результаті конкурсного відбору, отримує можливість навчатися за рахунок коштів, виділених з державного бюджету України (бюджетна основа), а частина - за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб (контрактна основа).

Прийом документів на навчання на бюджетній основі здійснюється в певні призначені дати у приймальній комісії університету.

Конкурсний відбір абітурієнтів проводиться шляхом урахування результатів незалежного тестування з української мови, математики, іноземної мови або фізики (за балами сертифікатів).

Вартість навчання на контрактній основі визначається кожного року окремо і стає відомою у травні-квітні місяці. Існує практика переведення студентів-відмінників з контрактної форми навчання на бюджетну. Це відбувається в процесі навчання в міру звільнення бюджетних місць від студентів, що не встигають за навчальним планом.

По закінченні третього курсу зацікавленим студентам університет надає можливість одержати ще одну (додаткову) освіту - проводиться набір в Інститут післядипломного навчання (за контрактною основою) для одержання другої освіти (економічної або юридичної).

Юнаки призовного віку, починаючи із третього курсу, мають можливість здавати вступні іспити на факультет військової підготовки.

Особливості вступу у 2023 році 

🟡 БАКАЛАВРАТ
1. Обов'язкові предмети - українська мова та математика. Третій - на вибір
2. У 2023 році діють НМТ 2022 та ЗНО 2021
3. Будь-який обраний вибірковий підходить під будь-яку спеціальність
4. Вступники на творчі спеціальності складають НМТ + творчий конкурс у ЗВО
5. Реєстрація на НМТ у квітні
6. Середній бал атестату, сільський коефіцієнт не враховується
7. Галузевий коефіцієнт буде використано з пріоритетним вибором 1-2 пріоритет, але на спеціальності особливої підтримки
8. Можна подавати до 20 заяв на вступ на 1 курс бакалаврату. Не більше 5 на державну форму
9. Конкурсний бал на вступ за всіма рівнями не може бути
9.1. Менше 150 - за лікарськими спеціальностями
9.2. Менше 140 - право, публічне правління, міжнародні відносини, фармація
9.3. На всі інші на бюджет - від 130.
10. НМТ з історії - з другої половини 16 століття до початку 21 століття (8-11 клас). Давньої і Середньовічної історії не буде!
11. Дистанційно можна пройти НМТ, якщо дитина з тимчасово окупованих територій
12. Центри тестування за кордоном будуть. Попередньо у 32 країнах
12. "Шари" - склав, якщо відповів на одне питання в 2023 році НЕ БУДЕ. Поріг складання - 10% від максимального тестового балу за предмет. Шкали будуть згодом.