Національний авіаційний університет

Кафедра автоматизації та енергоменеджменту

Щорічно проводиться набір студентів на денне відділення (стаціонар) для навчання. Частина студентів, у результаті конкурсного відбору, отримує можливість навчатися за рахунок коштів, виділених з державного бюджету України (бюджетна основа), а частина - за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб (контрактна основа).

Прийом документів на навчання на бюджетній основі здійснюється в певні призначені дати у приймальній комісії університету.

Конкурсний відбір абітурієнтів проводиться шляхом урахування результатів незалежного тестування з української мови, математики, іноземної мови або фізики (за балами сертифікатів).

Вартість навчання на контрактній основі визначається кожного року окремо і стає відомою у травні-квітні місяці. Існує практика переведення студентів-відмінників з контрактної форми навчання на бюджетну. Це відбувається в процесі навчання в міру звільнення бюджетних місць від студентів, що не встигають за навчальним планом.

По закінченні третього курсу зацікавленим студентам університет надає можливість одержати ще одну (додаткову) освіту - проводиться набір в Інститут післядипломного навчання (за контрактною основою) для одержання другої освіти (економічної або юридичної).

Юнаки призовного віку, починаючи із третього курсу, мають можливість здавати вступні іспити на факультет військової підготовки.