Національний авіаційний університет

Кафедра автоматизації та енергоменеджменту

Графік

проведення захистів дипломних робіт та проектів

 

1. Освітній ступінь «Магістр» зі спеціальності 8.05070108 «Енергетичний менеджмент»

 01.02.2017 р. (середа), в 1000, аудиторія 5.203

Склад комісії:

Голова комісії:

Дешко Валерій Іванович – завідувач кафедри теплотехніки та енергозбереження Національного технічного університету України  «Київський політехнічний Інститут», д.т.н., професор.

Заступник голови комісії:

Шмаров Валерій Миколайович – професор кафедри автоматизації та енергоменеджменту, д.т.н., професор.

Члени комісії:

Захарченко Віктор Панасович – завідувач кафедри автоматизації та енергоменеджменту, к.т.н., доцент;

Романенко Віктор Григорович – доцент кафедри авіоніки, к.т.н., доцент;

Корольов Петро Васильович – доцент кафедри авіаційних двигунів, к.т.н., доцент.

Секретар комісії:

Янушевська Надія Василівна – завідувач лабораторії кафедри автоматизації та енергоменеджменту.

   

2. Освітній ступінь «Магістр» зі спеціальності 8.05020203 «Автоматика та автоматизація на транспорті»

02.01.2017 р. (четвер), в 1000, аудиторія 5.203

Склад комісії:

Голова комісії:

Качура Олександр Степанович – радник Президента-голови компанії, Державна акціонерна холдингова компанія "Артем", к.т.н., професор.

Заступник голови комісії:

Тачиніна Олена Миколаївна – доцент кафедри автоматизації та енергоменеджменту, к.т.н., с.н.с.

Члени комісії:

Шевчук Дмитро Олегович –професор кафедри автоматизації та енергоменеджменту, д.т.н., с.н.с.;

Тронько Володимир Дмитрович – професор кафедри авіоніки, д.ф.-м.н., професор;

Терещенко Юрій Матвійович – професор кафедри авіаційних двигунів, д.т.н., професор.

Секретар комісії:

Щербакова Наталія Андріївна – провідний інженер кафедри автоматизації та енергоменеджменту.

   

3. ОКР «Спеціаліст» зі спеціальності 7.05020203 «Автоматика та автоматизація на транспорті»

 03.01.2017 р. (п’ятниця), в 1000, аудиторія 5.203

Склад комісії:

Голова комісії:

Качура Олександр Степанович – радник Президента-голови компанії, Державна акціонерна холдингова компанія "Артем", к.т.н., професор.

Заступник голови комісії:

Тачиніна Олена Миколаївна – доцент кафедри автоматизації та енергоменеджменту, к.т.н., с.н.с.

Члени комісії:

Шевчук Дмитро Олегович –професор кафедри автоматизації та енергоменеджменту, д.т.н., с.н.с.;

Лужбін Віктор Миколайович – доцент кафедри авіоніки, к.т.н., доцент;

Терещенко Юрій Матвійович – професор кафедри авіаційних двигунів, д.т.н., професор.

Секретар комісії:

Щербакова Наталія Андріївна – провідний інженер кафедри автоматизації та енергоменеджменту.