Національний авіаційний університет

Кафедра автоматизації та енергоменеджменту

     Одинець Ганна Василівна Одинець Ганна Василівна

Народилася в  Волгоградської області. У 1971 році закінчила Київський політехнічний інститут. Працювала у Науково-дослідному інституті радіовимірювальної апаратури ВО ім. С.П. Корольова, спочатку на посаді інженера, старшого інженера, а згодом завідуючого бюро технічної документації. У НАУ працює з 1997 року на посаді завідувача лабораторії. За сумлінне виконання своїх службових обов’язків нагороджена грамотою Солом’янської районної державної адміністрацією в місті Києві 20.11.2002р.,  та грамотою НАУ 08.09.2008р., та почесною грамотою АКІ 2010р.

 

 

Янушевська Надія ВасилівнаЯнушевська Надія Василівна

Народилась у м. Біла Церква Київської області. 1978 році закінчила  Київський інститут інженерів цивільної авіації (КІІЦА) за спеціальністю інженер-електрик. Працюючи в КІІЦА (до 1991 року на посаді інженера) в 1986 році закінчила Московський інститут народного господарства. За сумісництвом працювала викладачем кафедри. В 1992 році колективом КІІЦА обирається заступником голови профспілкового комітету. З січня 2007 року працює на кафедрі автоматизації та енергоменеджменту, спочатку на посаді провідного інженера, а потім – завідувача кабінету. Дійсного часу завідувач лабораторією кафедри. Нагороджена медалю за сумліну працю,  рядом грамот та подяк. Автор 7 раціоналізаторських пропозицій.

 

 

 Козленко Валерій Володимирович Козленко Валерій Володимирович

Народився у 1957 році в місті Києві. У 1976 році закінчив Київський радіомеханічний технікум за спеціальностю радіотехнік. З 1976 року працював регулювальником радіоапаратури на  заводі «Київприлад». В 1986 році закінчив Одеський інститут зв´язку  ім. О.Попова. З  1997 року працював в ВАТ «Укртелеком»  інженером-електроніком в групі комп'ютерних технологій, старшим адміністратором інфраструктурних сервісів центру інформаційних технологій. У НАУ працює з 2017 року  завідувачем лабораторії кафедри. 

 

 

Дородний Андрій ОлексійовичДородний Андрій Олексійович

Народився в місті Єкатеринбург Російської Федерації. У 1973 році закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості по спеціальності інженер – електромеханік по автоматизації хіміко-технологічних процесів. Працював в науково-дослідних інститутах, проектно-конструкторських бюро та заводах міста Києва наладчиком автоматичних ліній, техніком, інженером по ремонту контрольно-вимірювальних приладів, старшим інженером по автоматизації вимірювання та випробування  мікросхем, провідним конструктором, начальником конструкторського бюро по автоматизації технологічних процесів, головним спеціалістом, директором підприємства. На кафедрі працює з вересня 2017 року провідним інженером навчальної лабораторії електричних систем та мереж.

 

Голубенко Сергій Олексійович       Голубенко Сергій Олексійович 

Народився у місті Києві. У 1991 році закінчив КФОЄІЗ ім. Попова (вища технічна освіта, інженер єлектрозв’язку та ВШГУ (друга вища економічна та правова освіта для керівників промислових підприємств).Як інженер працював за кордоном у якості спеціаліста з обслуговування сервісного обладнання та ремонту ЕОМ, ПЄОМ,АРМ. Працював генеральним директором спільного україно-латвійського підприємства СП КУРС ЛТД. Обирався головою профспілкового комітету ПО «ЗахідЕОМ комплекс», депутатом Київської міської ради народних депутатів. У НАУ працює з червня 2017 року на посаді провідного інженера .Маю державну нагороду медаль «За трудову відзнаку»

 

 

Рудяк Володимир АндрійовичРудяк Володимир Андрійович

Народився 31 січня 1947 року в м. Фюрстенвальде  Німеччина. Закінчив Київське вище училище за спеціальністю військовий інженер-електрик.  Служив в військових частинах на інженерних посадах. З 1979 року – викладач, старший викладач військової кафедри КІІЦА. В НАУ працює з 2006 року на посаді інженера I категорії.

 

 

 

Пустовойтов Олександр ОлександровичПустовойтов Олександр Олександрович

Народився 16 листопада 1941р., с.Мужичи Воронезької області. У 1975 р., закінчив Харківський  інститут інженерів залізничного транспорту. З 1964 по 1969 р., працював на Іркутському машинобудівному заводі, інженером, старшим інженером бюро програмного технолога. З 1970р. працював на заводі “Артем” інженером, керівником групи бюро програмного керування служби головного технолога. З  1975 по  1985р,  -начальник бюро електроніки відділу програмного керування, з 1985р., заступник начальника відділу а з 1995р., начальник відділу програмного керування служби  головного технолога. В НАУ працює  з 2008р., - інженером  І категорії кафедри автоматизації та енергоменеджменту. За цей період розробив та виготовив три комплексних лабораторних стенди “Автоматизація управління технологічними процесами”  та мікропроцесорного релейного захисту автоматики та контролю МРЗС-05. В 2011році нагороджено грамотою НАУ.

 

 

Дубась Микола ЄвстафовичДубась Микола Євстафович

Народився  с.Ставки Волинської обл. У 1974 році закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості. З 1974 по 1976 рік працював механіком молоко завода в с. Макарів Київської області. З 1976 по 2009 рік працював на різних інженерних посадах на ПО “ Київприбор”   з 2009 р., працює в НАУ.