Національний авіаційний університет

Кафедра автоматизації та енергоменеджменту

Наказ №1032/ст.

від 25 квітня 2017 р.

Про затвердження тем та призначення

керівників дипломних проектів

Відповідно до «Положення про дипломні роботи (проекти) випускників Національного авіаційного університету», затвердженого наказом ректора від 03.11.2006 р. №178/од

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити теми та призначити керівників дипломних проектів студентів 4-го курсу Навчально-наукового Аерокосмічного інституту (ННАКІ), які навчаються за освітнім ступенем (ОС) «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» згідно з додатком 1.
  2. Затвердити теми та призначити керівників дипломних проектів студентів 4-го курсу ННАКІ, які навчаються за ОС «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» згідно з додатком 2.
  3. Установити термін виконання і захисту дипломних проектів з 08 травня 2017 року по 18 червня 2017 року.
  4. Відповідальність за організацію виконання дипломних проектів покласти на завідувача кафедри автоматизації та енергоменеджменту Захарченко В.П.
  5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчальної та виховної роботи Іванову Т.В.

В.о. ректора                                                                                                                                                                                            В. Ісаєнко

п\п

Прізвище,

ім’я,

по батькові

студента

Тема

дипломного проекту

Прізвище,

ім’я,

по батькові керівника

Посада
1 2 3 4 5
Кафедра автоматизації та енергоменеджменту
1.

ЗІЛІНСЬКИЙ

Андрій

Михайлович

Система регулювання момента електропривода

Чуріна

Олександра

Йосипівна

доцент,

(штат.)

2.

КАБАНЕЦЬ

Дмитро

Олексійович

Електрична мережа 20 кВ промислового підприємства та основне силове обладнання Сильнягін Анатолій Олексійович

доцент,

(штат.)

3.

КЛОЧАНИЙ

Віктор

Костянтинович

Електрична частина теплоелектроцентралі 750 МВт Сильнягін Анатолій Олексійович

доцент,

(штат.)

4.

КОРНІЄНКО

Ярослав

Олександрович

Енергетична система автоматизованого електроприводу

Чуріна

Олександра

Йосипівна

доцент,

(штат.)

5.

ЛІ

Кирило

Лазарович

Енергозбереження в системі гарячого водопостачання виробничого приміщення

Кравчук

Микола

Петрович

доцент,

(штат.)

6.

МАНДРИКА

Микита

Євгенович

Електрична частина теплоелектростанції на 600 МВт

Журиленко

Борис

Євгенович

доцент,

(штат.)

7.

МИЖЕНКО

Ольга

Павлівна

Система електричного освітлення адміністративної будівлі в місті Полтава

Козлов

Віктор

Дмитрович

професор,

(штат.)

8.

МУЗИКА

Владислав

Васильович

Динамічне джерело живлення

Тихонов

Віктор Васильович

доцент,

(штат.)

9.

ПАСІЧНИЧЕНКО

Євгеній

Олександрович

Синхронний генератор стабільної частоти

Тихонов

Віктор Васильович

доцент,

(штат.)

10.

ПЄСНЯ

Роман

Андрійович

Система електропостачання адміністративної будівлі аеропорту

Соколова

Наталія

Петрівна

доцент,

(штат.)

11.

ПИДОРИЧ

Яна

Віталіївна

Енергоефективна система електропостачання трансформаторної підстанції 35/10 кВ. Силові трансформатори (комплексна тема)

Чуріна

Олександра

Йосипівна

доцент,

(штат.)

12.

ПИКАЛО

Артем

Романович

Система електропостачання механічного заводу «Бетонкомплекс» Сильнягін Анатолій Олексійович

доцент,

(штат.)

13.

ПУТЧЕНКО

Дмитро

Сергійович

Енергоефективний комплекс сонячно-вітрової установки

Кравчук

Микола

Петрович

доцент,

(штат.)

14.

САВЧЕНКО

Владислав

Олександрович

Система широтно-імпульсного керування асинхронним трифазним двигуном

Журиленко

Борис

Євгенович

доцент,

(штат.)

15.

САКІВСЬКИЙ

Віталій

Васильович

Двошвидкісний асинхронний двигун

Тихонов

Віктор Васильович

доцент,

(штат.)

16.

СИРОТА

Артур

Анатолійович

Енергозбереження в системі теплопостачання навчального корпусу

Соколова

Наталія

Петрівна

доцент,

(штат.)

17.

ТКАЧЕНКО

Наталя

Андріївна

Система електропостачання 10 кВ авіаційного підприємства

Козлов

Віктор

Дмитрович

професор,

(штат.)

18.

ЧИРУК

Вячеслав

Анатолійович

Електропостачання верстатобудівного заводу Сильнягін Анатолій Олексійович

доцент,

(штат.)

19.

ШЕЙКО

Олександр

Миколайович

Енергоефективна система електропостачання трансформаторної підстанції 35/10 кВ. Релейний захист (комплексна тема)

Чуріна

Олександра

Йосипівна

доцент,

(штат.)

20.

ЯГОЗІНСЬКИЙ

Андрій

Миколайович

Енергоефективна система електропостачання трансформаторної підстанції 35/10 кВ. Комутаційна та захисна апаратура (комплексна тема) Сильнягін Анатолій Олексійович

доцент,

(штат.)

 

ТЕМИ

та керівники дипломних проектів студентів 4-го курсу ННАКІ ОС «Бакалавр»

за напрямом підготовки 6.050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

п\п

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Тема дипломного проекту

Прізвище, ім’я та по батькові керівника Посада штат. чи сум.
1 2 3 4 5
Кафедра автоматизації та енергоменеджменту
1.

БАШИЛОВ

Іван

Миколайович

Система автоматичної стабілізації швидкості двигуна постійного струму

Міляєв

Юрій

Петрович

професор,

(сумісник)

2.

БОНДАРЕНКО

Володимир

Вячеславович

Система регулювання момента електроприводу в комплексі «керований перетворювач - двигун»

Чуріна

Олександра

Йосипівна

доцент,

(штат.)

3.

ВІТЕР

Вікторія

Віталіївна

Система автоматичного керування теплопостачанням житлової будівлі

Гальченко

Світлана

Миколаївна

доцент,

(штат.)

4.

ГЕРАСИМОВ

Максим

Ігорович

Автоматизована система контролю передачі даних в режимі реального часу

Товкач

Сергій

Сергійович

доцент,

(штат.)

5.

ГЕРОСІН

Олексій

Олегович

Система регулювання швидкості електроприводу в комплексі «керований перетворювач - двигун»

Чуріна

Олександра

Йосипівна

доцент,

(штат.)

6.

ЗУНУНОВ

Артем

Олександрович

Цифрова система автоматичного керування роботом-маніпулятором

Тачиніна

Олена

Миколаївна

доцент,

(сумісник)

7.

КАЗАНОВСЬКИЙ

Максим

Ігорович

Автоматизована система керування технологічними процесами промислового виробництва

Бєльська

Олександра

Арутюнівна

доцент,

(штат.)

8.

КИРИЧЕНКО

Євгеній

Олександрович

Автоматична система контролю витоку газу в житловій будівлі

Гальченко

Світлана

Миколаївна

доцент,

(штат.)

9.

КРАМАРЕНКО

Даніїл

Сергійович

Автоматизована система управління зовнішнім освітленням з альтернативним джерелом живлення

Захарченко

Юрій

Анатолійович

старший викладач,

(штат.)

10.

КУБРАК

Ірина

Георгіївна

Автоматизована система управління технологічним процесом нанесення гальванічного покриття

Гальченко

Світлана

Миколаївна

доцент,

(штат.)

11.

МАКАРЕНКО

Олександр

Сергійович

Автоматизована система обліку витрат води в житлових та виробничих приміщеннях

Захарченко

Юрій

Анатолійович

старший викладач,

(штат.)

12.

МИШАЛОВ

Максим

Юрійович

Програмований мікропроцесорний стенд для лабораторних занять

Захарченко

Юрій

Анатолійович

старший викладач,

(штат.)

13.

МІЩЕНКО

Олександр

Юрійович

Система управління електроприводом з частотним програмуванням

Товкач

Сергій

Сергійович

доцент,

(штат.)

14.

НІКОЛАЙЧУК

Олена

Богданівна

Автоматизована система управління функціями будівлі за технологією «Розумний будинок»

Захарченко

Юрій

Анатолійович

старший викладач,

(штат.)

15.

НІМЧЕНКО

Владислав

Ігорович

Система автоматизації ліфтів в офісному приміщенні

Міляєв

Юрій

Петрович

професор,

(сумісник)

16.

ПАВЛЮЧЕНКО

Іван

Андрійович

Система автоматичного керування силовими газотурбінними установками

Бєльська

Олександра

Арутюнівна

доцент,

(штат.)

17.

ПАРАМОНОВ

Олександр

Олександрович

Цифрова система управління орієнтацією робочого органу робота за одним ступенем рухомості

Лисенко

Олександр

Іванович

професор,

(сумісник)

18.

ПАРФЬОНОВ

Гліб

Олексійович

Система ідентифікації наземних зображень з борту безпілотного літального апарату

Гальченко

Світлана

Миколаївна

доцент,

(штат.)

19.

ПОДПОНАРОВСЬКИЙ

Богдан

Петрович

Система автоматичного керування вихідною потужністю електроприводу постійного струму

Чумаченко

Сергій

Миколайович

професор,

(сумісник)

20.

РАССКОВСЬКА

Єлизавета

Андріївна

Система автоматичного контролю параметрів газопроводу середнього тиску

Чумаченко

Сергій

Миколайович

професор,

(сумісник)

21.

СОКОЛОВ

Євгеній

Ігорович

Система автоматичного керування промисловим роботом

Тачиніна

Олена

Миколаївна

доцент,

(сумісник)

22.

СОЛОМАХА

Денис

Олегович

Двоконтурна цифрова система управління температурою повітря в салоні транспортного засобу

Лисенко

Олександр

Іванович

професор,

(сумісник)

23.

СУХАНЕВИЧ

Єлизавета

Максимівна

Система керування вентиляцією приміщень аеропорту

Бєльська

Олександра

Арутюнівна

доцент,

(штат.)

24.

УЗВАРИК

Дмитро

Вячеславович

Система автоматизованої обробки деталі на верстаті з програмним управлінням

Єнчев

Сергій

Васильович

доцент,

(штат.)

25.

ФЕДОРЕНКО

Вадим

Валерійович

Система автоматичного контролю параметрів рідини в резервуарах складу паливо-мастильних матеріалів

Гальченко

Світлана

Миколаївна

доцент,

(штат.)

26.

ЦІПОВ'ЯЗ

Анна

Олегівна

Модальний регулятор для системи керування роботом-маніпулятором

Тачиніна

Олена

Миколаївна

доцент,

(сумісник)