Кандидат технічних наук, доцент

Народився 5 вересня 1979 році в смт. Вільшанка Кіровоградської області. У 2002 році закінчив з відзнакою НАУ за спеціальністю „Технічна експлуатація авіаційних електрифікованих і пілотажно-навігаційних комплексів”. У 2002-2005р. навчався в аспірантурі. З 2003 року розпочав педагогічну діяльність асистентом, з 2004 – старшим викладачем, а з 2005 року доцентом кафедри автоматизації та енергоменеджменту.

У 2006 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, а в 2007 року присвоєно вчене звання доцента. Заступник декана МЕФ з навчально-методичної роботи (2007 р.), член Вченої та науково-методично-редакційної рад Аерокосмічного інституту.

Провідний викладач з дисциплін: „Метрологія, технологічні вимірювання та прилади”, “Ідентифікація та моделювання технологічних об’єктів”, “Прилади та авіаційні електронні системи”, “Мікропроцесорна техніка”.

Напрям наукових досліджень – методи синтезу і діагностування систем керування літальних апаратів.Автор 96 наукових і навчально — методичних праць.

Нагороджений подякою ректора „За активну громадську роботу, сумлінне ставлення до своїх службових обов’язків, якісне їх виконання” (2005 рік).