Кандидат технічних наук, доцент кафедри

Народилася 1982 р. у м. Вінниця. В 2005 році з відзнакою закінчила НАУ за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання». З 2005 по 2009 рік навчалась в аспірантурі. У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. З лютого 2009 року розпочала педагогічну діяльність асистентом, а з 2012 р займає посаду доцента кафедри Автоматизації та енергоменеджменту.

Проводить заняття з дисциплін: «Техніка високих напруг», «Використання мікропроцесорної техніки та прилади обліку електроенергії», «Менеджмент контролю якості», «Інтегроване ресурсне планування в енергетиці».

Напрям наукової діяльності – електромеханічні системи генерування та перетворення енергії на транспорті.