Кандидат технічних  наук, доцент

Народився в 1955 році в Росії у Тверській області. У 1975–1980 рр. – курсант Київського вищого військового авіаційного інженерного училища. У 1982–1986 рр. – ад’юнкт Київського ВВАІУ. З 1986 по 1996 рік служив в Іркутськкому військовому авіаційному інженерному училищі на посаді старшого викладача, доцента, завідувача кафедри У 1989 році захистив кандидатську дисертацію. У 1992 році йому присвоєно вчене звання доцента. З 1996 по 2002 рік – працював на кафедрі електрообладнання ЛА Іркутського військового авіаційного інженерного інституту на посаді доцента, професора. Після демобілізації з лав Збройних сил працює доцентом кафедри електроенергетичних систем, а згодом, кафедри автоматизації та енергоменеджменту НАУ. Автор понад 46 науково-методичних робіт. Має 6 авторських свідоцтв та патентів на винаходи. Провідний викладач з дисциплін: «Теоретичні основи електротехніки», «Електричні машини».

Нагороджений нагрудним знаком “За сумлінну працю ”.