3 березня 2018 р. в актовій залі Національного авіаційного університету, відбулось урочисте вручення дипломів, випускникам Навчально-наукового Аерокосмічного інституту НАУ кафедри Автоматизації та енергоменеджменту.

Від імені керівництва інституту, з привітальним словом до випускників звернулися в.о.директора інституту С. Дмитрієв, заступники директора  Н. Ладогубець та С. Ільенко, від імені науково-педагогічних працівників інституту – завідувач випускової кафедри Автоматизації та енергоменеджменту В. Захарченко.

На вручення дипломів завітали в.о. ректора НАУ В. Ісаєнко та представники ДП «Антонов».

В НН АКІ пройшов огляд-конкурс на кращий диплом. В результаті,  комісія визначила переможців, які отримали відповідні грамоти НАУ. Серед призерів 7 студентів кафедри Автоматизації та енергоменеджменту:

1 місце в огляді-конкурсі зайняли такі студенти:

Городничий Ярослав Іванович  (група СМ-641М);

Пищенко Юлія Віталіївна (група АТ-651М);

Олійник Анатолій Олександрович (група АТ-653С)

2 місце в огляді-конкурсі зайняли такі студенти:

Дем’яник Сергій Вікторович (група СМ-641М);

Пєтухов Євгеній Анатолійович (група АТ-652С)

3 місце в огляді-конкурсі зайняли такі студенти:

Лобко Артур Анатолійович (група СМ-641М)

Колектив кафедри щиро вітаємо випускників та бажає успіхів у їх подальшому дорослому житті!