ТИТУЛ

30 листопада 2023 року на базі кафедри автоматизації та енергоменеджменту Аерокосмічного факультету було проведено Х Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Енергетична безпека та енергоефективність на транспорті». Пріоритетні напрями роботи конференції:

- автоматизовані системи управління технологічними процесами;

- енергоефективні технології на транспорті;

- енергетична безпека на транспорті.

Усього до участі в конференції було заявлено 18 доповідей про актуальні питання застосування енергозберігаючих технологій різноманітних технологічних процесів та можливості автоматизації процесу енергоспоживання. Серед авторів – студенти, магістранти, аспіранти та викладачі Національного авіаційного університету.

На засіданні були присутні навчально-педагогічний склад кафедри автоматизації та енергоменеджменту, запрошені гості — педагоги, випускники спеціальностей 141 «Енергетичний менеджмент», 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», роботодавці, стейкхолдери

За результатами роботи конференції буде сформовано електронну збірку тез доповідей.

20231130 130223 20231130 130609

20231130 131920

Від імені Оргкомітету конференції подяка всім учасникам та керівникам за змістовні та актуальні тематики доповідей.

Творчих наукових успіхів! До зустрічі наступного року!