IMG 3147

5 квітня 2023 року працювала секція «Автоматизація та енергоефективність в авіаційній галузі» в рамках XХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на базі кафедри автоматизації та енергоменеджменту Аерокосмічного факультету. Про актуальні питання автоматизації систем управління на авіаційному транспорті, застосування енергозберігаючих технологій різноманітних технологічних процесів розповіли студенти 3-5 курсів, магістранти та аспіранти Національного авіаційного університету, а саме Миргородська Ірина, Уросов Сергій, Корецький Святослав, Гобатюк Тетяна та інші. Оргкомітетом конференції було визначено змістовні доповіді секції.

IMG 3143
IMG 3144
IMG 3145
IMG 3146

Щиро дякуємо всім учасникам за висвітлення актуальних проблем науки, плідну роботу, наявність дискусії та активне обговорення доповідей.