12 квітня 2023 року в Націанальному авіаційному університеті відбувся День відкритих дверей, який проходив у офлайн-режимі у приміщенні Приймальної комісії університету.

Завідувач кафедри Захарченко В.П. та відповідальний за профорієнтаційну роботу Кравчук М.П. ознайомили присутніх зі структурою кафедри Автоматизація та енергоменеджменту, розповіли про перспективи навчання.

Надалі зустріч проводилась у форматі "питання-відповідь". У ході дискусії майбутні абітурієнту та їх батьки отримали змістовні відповіді на запитання стосовно вступної компанії 2023 року, підготовчих курсів, особливостей освітнього процесу, перспектив та можливостей, які дає навчання на кафедрі автоматизації та енергоменеджменту.

image0  image1