16 лютого 2023 року, кафедрою автоматизації та енергоменеджменту було проведено круглий стіл зі стейкхолдеромДП «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ».З метою залучення до конструктивної дискусії стейкхолдерів, обговорення освітньо-професійних програм та підсилення практичної спрямованості підготовки фахівців за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ОПП «Автоматика та автоматизація на транспорті» та 141 спеціальності Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» ОПП«Енергетичний менеджмент»

Під час зустрічі гаранти освітньо-професійних програм кафедри, разом з Пономаренком К.В., заступником начальника відділу систем керування, та ще три представники, членами робочих груп обговорили питання  вдосконалення освітньо-професійних програм, зокрема зміст деяких освітніх компонентів, необхідних для якісної підготовки фахівців, а також питання працевлаштування на  ДП «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ». Стейкхолдервисловив пропозиції, щодо розширення перспектив співпраці, висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження науково-дослідної та переддипломної  практик, відбулась домовленість про пролонгацію  договору про  співробітництво.

Отримана корисна інформація під час обговорення слугуватиме основою для вдосконалення змісту та якості освітньо-професійних програм вище зазначених спеціальностей.