01 жовтня 2019 року кваліфікованими співробітниками кафедри "Автоматизації та енергоменеджменту" Аерокосмічного факультету НАУ була проведена зустріч з учнями 10 класу Київської гімназії №172 "Нивки".

Учні були ознайомлені з можливостями навчання на кафедрі "Автоматизації та енергоменеджменту" аерокосмічного факультету у Націанальному авіаційному університеті та перспективними спеціальностями, якими можна оволодіти після закінчення курсу підготовки освітніх ступенів "Бакалавр" та "Магістр".

Викладачами кафедри була проведена екскурсія по матеріально-технічній базі кафедри.

Старшокласники активно розпитували про особливості та перспективи запропонованих напрямків навчання в університеті, можливості реалізації своїх напрацювань, здібностей і набутих знань. Неабияке захоплення викликала матеріально-технічна база.