10 липня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам кафедри автоматизації та енергоменеджменту.

26 випускників отримали дипломи ОС «Бакалавр» за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», у тому числі 3 з відзнакою; 3 дипломні проекти зайняли 1, 2 та 3 місце на конкурсі кращих дипломних робіт. 22 випускники вже слали фахові вступні іспити для вступу на освітній ступінь «Магістр» за освiтньо - професійною програмою «Автоматика та автоматизація на транспорті».

19 випускників отримали дипломи ОС «Бакалавр» за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 1 дипломний проект зайняв 2 місце на конкурсі кращих дипломних робіт. 16 випускників вже слали фахові вступні іспити для вступу на освітній ступінь «Магістр» за освiтньо - професійною програмою «Енергетичний менеджмент»

9

11

Колектив кафедри автоматизації та енергоменеджменту вітає випускників та бажає подальших успіхів!