Національний авіаційний університет

Кафедра автоматизації та енергоменеджменту

                              Доктор технічних наук, професор кафедри

Tachinina

Народилася у 1971 році в Чернігівській області. В 1999 р. закінчила Київський міжнародний університет цивільної  авіації (КМУЦА) за спеціальністю «Біотехнічні та медичні апарати і системи». З 1999 року – провідний інженер  заочного факультету КМУЦА. З 1 грудня 2003 року – аспірант денної форми навчання Національного авіаційного  університету. Під час навчання в аспірантурі працювала за сумісництвом: асистентом кафедри дистанційного  навчання інституту заочного та дистанційного навчання, старшим викладачем кафедри електроенергетичних систем.    Після захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук у 2007 році, працює  доцентом кафедри автоматизації та енергоменеджменту. У 2010 році присвоєно вчене звання доцента. Провідний викладач з дисциплін: «Теорія інформації», «Автоматизація авіаперевезень», «Ціноутворення на ринках енергії», «Правове забезпечення транспортних технологій», «Обчислювальна техніка та алгоритмічні мови». З 2006 по 2012 р виконувала обов’язки вченого секретаря кафедри. У 2018 році захистила докторську дисертацію.

Автор 37 наукових і навчально — методичних праць у тому числі 1 підручника, має 1 патент.  Напрям наукового дослідження пов’язаний з системними методами попередження розвитку особливих ситуацій на етапі посадки літака.

Нагороджена почесною грамотою ректора «За багаторічну сумлінну працю в університеті, за високу професійну майстерність, плідну участь у підготовці висококваліфікованих фахівців» (2003 р.), має подяку ректора за багаторічну сумлінну, бездоганну працю в університеті, високий професіоналізм, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та зразкове відношення до виконання функціональних обов’язків (2012 р.).